Kariéra

Finanční účetní s přesahem do personalistiky

Náplň práce:

  • Účtování přijatých/vydaných faktur
  • Účtování denních tržeb
  • Odpovědnost za správné vedení svěřených účtů
  • Spolupráce při inventarizaci majetku
  • Vedení personální agendy související se zahájením/ukončením prac.poměru
  • Zadávání pracovní inzerce
  • Zajišťování pracovně-právní administrativy (příprava prac.smluv, BOZP, pracovně-lékařské služby)
  • Úzká spolupráce se mzdovou účtárnou

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Základní znalost účetnictví
  • Základní přehled v pracovně právní legislativě (pracovní smlouvy, dohody o provedení práce atd.)
  • Praxe v daných oblastech vítána
  • Znalost MS Office, zejména Excel
  • Příjemné vystupování a komunikativnost
  • Pečlivost, spolehlivost a odpovědný přístup

Nabízíme:

  • Přátelské pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, příspěvek na životní pojištění a další firemní benefity
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Nástup ihned/dle dohody

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail koubova@samk.cz. Pokud se vám neozveme během 14-ti dnů od vaší reakce, dali jsme přednost jinému kandidátovi. Děkuji za pochopení.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Sportovní areály města Kladna s. r. o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz

Vážení návštěvníci, od 1. 12. 2016 dle zákona přecházíme na EET systém tržeb.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme za pochopení.

Sportoviště

Projekty SAMK