Aktuální informace pro rodiče k Létu kladenských dětí

Datum:
24/07/2020 - 14:05

Vážení rodiče,

s ohledem na nastalou situaci, kdy jsou některé tábory a společenské akce rušeny kvůli riziku rozšíření nákazy virem COVID-19, apelujeme na Vaši zodpovědnost a žádáme Vás, abyste nepodcenili případné symptomy nákazy u Vašeho dítěte a o případných zdravotních potížích jste nás neprodleně informovali. Mějte, prosím, na paměti, že případný výskyt viru by mohl ohrozit celý tábor, a tudíž i chod Sportovních areálů města Kladna.

Organizační tým LKD bude samozřejmě dbát na dodržování zvýšeného hygienického standardu, dětem proto bude po celý den k dispozici dezinfekce na ruce, táboroví vedoucí a personál Sportovních areálů města Kladna s. r. o. zajistí pravidelnou dezinfekci povrchů a sportovního náčiní.

Dále bychom Vás chtěli požádat, abyste dětem do batůžku přibalili roušku v sáčku a kdo by chtěl i vlastní dezinfekci na ruce. Dezinfekci samozřejmě jinak zajišťujeme my a každé družstvo bude mít svou vlastní dezinfekci na ruce k dispozici po celý den. V případě roušek se budeme řídit předpisy platnými v dané době, takže je třeba ji raději s sebou mít.

Při nástupu na tábor budeme dětem každé ráno měřit teplotu bezkontaktním teploměrem.

Děkujeme za spolupráci.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz