Čarodějnické rejdění

Datum:
15/04/2024 - 11:46

Sletiště hostí tradiční čarodějnické rejdění

Filipojakubská noc v roce 2024 připadne na úterý a jak už je dobrým zvykem, jedna z prvních čarodějnic na Kladně u této příležitosti uhoří na Městském stadionu Sletiště. Sportovní areály města Kladna zde pořádají zábavné odpoledne pro děti, jehož vrcholem je vzplanutí velké vatry, které je naplánováno už na 18. hodinu.

Hledáte místo, kde s dětmi v příjemném prostředí prožít kouzelné okamžiky, které Filipojakubská noc přináší? V úterý 30. dubna bude na Sletišti za tribunou už od 14 hodin připraven zábavný program plný her a dovednostních soutěží, ve kterých mohou malí čarodějové a čarodějky ukázat svá kouzla.

Jako každoročně vyhlašují pořadatelé soutěž o nejlepší čarodějnickou masku. Kdo ji nemá, může si ji nechat namalovat na místě! Všichni malí čarodějové a čarodějky dostanou poukaz na volný vstup do trampolínového parku. Další odměny mohou získat za splnění soutěžních úkolů.

Ti, kterým vyhládne, jistě rádi zasednou k jednomu ze dvou menších ohnišť a opečou si špekáčky. Chybět nebude čarodějnická diskotéka a přehlídka masek, po jejichž vyhlášení a ocenění přijde vrchol odpoledne – podpálení velké vatry, které je v plánu na 18. hodinu. Oficiální program pro děti na Sletišti končí ve 20 hodin, o dvě hodiny později se brány Městského areálu Sletiště uzavírají.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz