Jarní prázdniny kladenských dětí

Datum:
03/01/2018 - 16:57
Kategorie:

Vážení,

Sportovní areály města Kladna v rámci své činnosti pořádají sportovně zábavné programy na podporu sportu a aktivního trávení volného času dětí a mládeže. Mezi nejúspěšnější a nejpopulárnější patří již tradiční příměstské tábory pod názvy "Léto kladenských dětí" a "Jarní prázdniny kladenských dětí".

Obě akce se u dětí i rodičů těší velké oblibě, a i díky tomu je každý tento tábor maximálně naplněn. Pro děti ve věku 5 až 15 let je vždy připraven sportovně zábavný program, který probíhá v největší míře na sportovištích SAMK. Účastníci si v rámci celého týdne vyzkouší celou řadu sportů a aktivit pod vedením kvalifikovaných a profesionálních trenérů a odborníků daného odvětví.  Nechybí ani celodenní výlet za poznáním našeho kraje a přírody. V létě je navíc připraven půldenní „cyklo-výlet“ po kladenských cyklostezkách.

Tábory probíhají vždy v týdenních turnusech od pondělí do pátku od 8.00 hod. do 16.00 hod. Samozřejmostí je v rámci akce zajištění pitného režimu a obědů. Obědy jsou vždy připravovány s ohledem na potřeby dětí, včetně bezlepkové stravy.

Léto kladenských dětí nabízí 5 turnusů (červenec, srpen) pro celkem 450 účastníků. Během jarních prázdnin kladenského okresu je k dispozici 45 míst. O děti rozdělených do družstev dle věku, je vždy postaráno nadšenými vedoucími. Největší odměnou je pro nás dětská radost a spokojenost rodičů.

Aktivity Léta kladenských dětí: baseball, aerobik, atletika, adventure golf, badminton, basketbal, bojové sporty, bruslení na ledě, florbal, hokejbal, judo, lanové aktivity, petanque, stolní tenis, tenis, trampolíny, volejbal, vodní aktivity, celodenní výlet, cyklo-výlet, ukázka složek záchranného systému.

Aktivity Jarních prázdnin kladenských dětí: baseball, aquapark Kladno, atletika, badminton, bojové sporty, basketbal, bruslení na ledě, florbal, hokejbal, judo, lezecká stěna, stolní tenis, moderní tanec, tenis, volejbal, půldenní výlet, buřty na sněhu, jarní masopust (karneval), ukázka Městské policie Kladno.

Veškeré dokumenty naleznete zde: http://www.samk.cz/projekty-samk/primestske-tabory.

 

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz