Sportovní hala hostila semifinálové kolo 3. ročníku Sportovního dne mládeže

Datum:
28/06/2024 - 16:00

Ve čtvrtek, dne 20. června 2024, se v místní Kladenské sportovní hale uskutečnil třetí ročník národní soutěže Sportovní den mládeže v Kladně pro místní děti a žáky 8. Základní školy Kladno, Vodárenská 2116. Účastníci sportovního turnaje se v Kladně utkali v soutěžním čtyřboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené a frisbee. Celkem se na začátku sportovní akce sešlo 8 týmů, které soutěžily o nejúspěšnější družstvo turnaje.

Celkové vítězství si na turnaji v Kladně odnesl tým „Škibidi Toilet“, složený z členů Jan Voráček, Jakub Kučera, Sofie Kočalková, Adriana Doušová, Klaudie Horešovská, Karolína Protivová, Josef Kindl, Oleksandr Rylov, Kryštof Kameš, Matyáš Klemens, Tadeáš Černý, Jana Trnková a Veronika Mašlová. Stříbrné umístění vybojoval tým „Černé Koně“ a bronzovou příčku obsadil tým „AC Sparta Kladno“. Úspěšní finalisté postupového turnaje byli odměněni medailemi, upomínkovými diplomy a řadou dalších sponzorských cen. Hráči z Kladna, kteří se umístili na předních pozicích, obdrželi také nominaci k účasti na Národním finále v Kladně, které se bude konat dne 1. prosince 2024 v tamní sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu a Kladno.

Sportovní den mládeže v Kladně se konal za finanční podpory Statutárního města Kladna, Sportovních areálu města Kladna, Středočeského kraje a partnerů soutěže.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz