Aktuální návštěvnost
Bazén
22
Atrakce
55

Ceník

VSTUPNÉ OBECNĚ

 • Mimo jednorázové sazby vstupného je možné využívat výhod elektronické permanentky, jež je vhodná při opakovaných vstupech, byť třeba jen několikrát ročně.
 • Vstupné je rozděleno do několika kategorií a časových úseků - dětské; dospělé; rodinné a sekce studenti, ZTP, ZTP/P, senioři 65+. Prosím, věnujte pozornost věkovým omezením platným pro vstup do aquaparku. 
 • Dětem do jednoho roku věku NENÍ na základě vyhlášky 238/2011 Sb., vstup do bazénů aquaparku povolen.
 • Odbavování zákazníků probíhá pouze pomocí elektronických čipů.
 • Každý návštěvník od 3 let musí mít pro vstup do aquaparku svůj vlastní čip.

Věková omezení

 • Děti ve věku 1 až 3 let mají vstup do Aquaparku Kladno zdarma.
 • Děti do 12 let smí navštěvovat kladenský aquapark pouze v doprovodu dospělé osoby a musí být v areálu aquaparku po celou dobu pod dozorem této dospělé osoby.
 • Předem ohlášené skupiny s dětmi mladšími 12 let mohou vstoupit do areálu pouze v doprovodu odpovědné osoby (minimálně 1 odpovědná osoba na 10 dětí). Odpovědná osoba na pokladně aquaparku vyplní a podepíše formulář odpovědnosti za skupinu dětí mladších 12 let. 
 • Děti do 12 let nemají povolen vstup na vodní atrakci Spacebowl a červený tobogán Turbo Rocket.
 • Děti 12 - 15 let bez doprovodu dospělé osoby se prokazují osobním dokladem se jménem a datem narození.
Cena jednorázového vstupného se liší podle věku návštěvníka a podle délky návštěvy.
 
V případě zájmu si může návštěvník při nákupu vstupenky vložit jím zvolenou částku na úhradu občerstvení (z "mokré" části aquaparku), tj. odpadá mu nutnost mít při sobě hotovost v prostorách bazénů. Zvolená částka je připočtena k ceně vstupného a v případě, že ji nevyčerpá, je vrácena při odchodu z aquaparku.
 
Po zaplacení jednorázového vstupného obdrží každý platící návštěvník svůj jednorázový čip sloužící také k otevírání a zamykání šatní skříňky. Při odchodu návštěvníka je čip automaticky odebrán sběračem čipů. Pokud má návštěvník zakoupeno vstupné pouze na 25m bazén, není mu elektronickým zařízením umožněn vstup do pavilonu atrakcí.

Pokud se návštěvník zdrží v prostorách aquaparku déle, než je zakoupený interval, doplácí na pokladně doplatek 25 Kč za každých započatých 10 minut.

Jednorázové vstupné se začíná odečítat při průchodu vstupním turniketem a ukončuje se při průchodu výstupním turniketem.

Infopanel - zákaznická čtečka čipů pro zákazníky u turniketu mezi bazénem a atrakcemi ukazuje POUZE data vázaná k času, kdy došlo k protočení turniketu, NEUKAZUJE tedy aktuální a průběžný zůstatek časového intervalu!
 

ZPŮSOBY PLATBY

Na pokladně a ve stánku s občerstvením je možné platit mimo hotovostí také běžnými typy platebních karet (VISA, MAESTRO), za vstupné pak i benefitními kartami Sodexo Flexi pass CardSodexo Multi pass CardEdenred Benefits Card, Benefit Plus, Gallery Beta, eBenefity, MultiSport, Benefity.

K úhradě vstupného (nikoli částky pro občerstvení) lze užít i poukázky určené na sportování - Sodexo (Relax Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Bonus pass, Dárkový pass), EDENRED (Dárkový, SPORT&KULTURA, MULTI), Chéque Déjeuner (tj.UNIŠEK, UNIŠEK+, Cadhoc Dárkový kupon). Na platební poukázky se nevrací, hodnota použité poukázky (poukázek) musí být rovna nebo nižší než cena vstupného!

Nabízíme také možnost čerpání finančních prostředků z FKSP apod. na sportovní aktivity (prodej permanentky, navýšení kreditu na permanentku) přes fakturu, objednávky zasílejte na samk@samk.cz

Jsme smluvním partnerem pro firmy:

 • MultiSport Benefit s. r. o.
 • Benefit Management s.r.o.
 • UP Česká republika s.r.o.
 • BENEFITY a.s.
 • Sodexo a.s.
 • Edenred a.s.
 • Třinecké železárny a.s.,

SLEVY

Mimo základního vstupného nabízíme po splnění určitých podmínek i slevy.  

Slevy poskytujeme studentům, ZTP, ZTP/P, seniorům 65+ a rodinám s dětmi dle tarifů v ceníku (viz ceník).  Pokud chce návštěvník uplatnit zmiňovanou slevu, musí se prokázat průkazy totožnosti (studenstský průkaz, žákovská knížka, ZTP průkaz, seniorský průkaz, OP). Rodina se rozumí 2 dospělé osoby + dítě ve věku 3-15 let.

Pro větší skupiny doporučujeme využít skupinové slevy.

 • Sleva je určena pro jakoukoli skupinu nad 20 osob starších 3 let, jež nahlásí svou návštěvu předem na 312 291 426 (nahlásit je nutné datum, čas příchodu, počet osob - údaj odděleně za osoby od 3 do 15 let a zvlášť za osoby nad 15 let, jméno osoby odpovědné za skupinu v době pobytu).

CENÍK Platný od 1. 5. 2023

Otevírací doba
Pavilon atrakcí

Máme otevřeno!

OTEVÍRACÍ DOBA 

PO: 12:00 – 21:30 hod.

ÚT - NE: 9:30 - 21:30 hod.

 

Plavecký 25m bazén

Máme otevřeno!

Sledujte rozpis obsazenosti plaveckých drah a upozornění na pokladně!

OTEVÍRACÍ DOBA 

PO:12:45 – 15:00, 18:00– 21:30 

ÚT: 12:00 – 15:00, 18:00 – 21:30

ST: 12:00 – 15:00, 18:00 – 21:30

ČT: 12:00 – 15:00, 18:00 – 21:30

PÁ: 12:00 – 15:00, 18:00 – 21:30

SO a NE: 9:30 – 21:30

Otevírací doba v době státních svátků a školních prázdnin

OTEVÍRACÍ DOBA PRO VEŘEJNOST  (CELÝ AREÁL)

PO: 12:00 - 21:30 hod.

ÚT - NE: 9:30 - 21:30 hod.

Pokladna se pro prodej vstupenek uzavírá ve 20,30 hod. Poslední vstup na permanentku je možný v 21,00 hod.
Teploty vody a vzduchu
25 m bazén voda 26,8 °C
25 m bazén vzduch 28 - 30 °C