Aktuální návštěvnost
Bazén
0
Atrakce
0

Jak probíhá návštěva

NÁVŠTĚVA V AQUAPARKU KLADNO?

 • Po zaplacení vstupného obdrží každý zákazník elektronický čip, který lze snadno připevnit (i na dětskou) ruku a mít jej stále při sobě. Rozhodněte se, zda si na čip chcete vložit nějakou částku pro platbu v občerstvení. Pokud prostředky při jednorázovém vstupu nevyčerpáte, jsou Vám při odchodu z areálu pokladní vráceny.
 • Čip přiložte ke vstupnímu turniketu, který po rozsvícení zeleného světla uvolní průchod a dotyčná osoba může projít dále.
 • Za vstupním turniketem jsou umístěny schránky na cennosti, kam doporučujeme odkládat cenné předměty a hotovost. Zde se také zujte, boty si vezměte s sebou do šatny, zde se také nachází vstupy do šaten, šatny jsou oddělělené na pánskou a dámskou část.
 • V šatně si najdete jakoukoli volnou skříňku. Čip slouží zároveň i pro otevírání a zavírání skříňky. Pokud číslo skříňky zapomenete, je možné jej v prostorách šatny zjistit na čtečce terminálu odbavovacího systému (na stěně v prostou šatních skříněk).
 • Po použití sprchy a umytí těla mýdlem se po schodech dostáváte do prostoru plaveckého bazénu. Pro odkládání ručníků a dalších osobních věcí jsou určeny dřevěné lavice kolem bazénu.
 • Pokud máte zakoupené vstupné i do pavilonu vodních atrakcí, můžete libovolně procházet přes odbavovací turnikety dále. Ihned za turniketem, v blízkosti toalet a parní aroma kabiny, jsou umístěné boxy na ručníky.
 • U každé jednotlivé atrakce je umístěn podrobný provozní řád atrakce, který jsou zákazníci v rámci bezpečnosti své i dalších návštěvníků bazénu povinni dodržovat. Časy spouštění jednotlivých atrakcí jsou umístěny před průchodem turniketem.
 • Z pavilonu vodních atrakcí je možné přímo přistupovat k okénku občerstvení, kde lze nákup hradit buď hotovostí, nebo využít částku přednabitou na elektronickém čipu (jednorázovém i permanentce) určenou pouze pro občerstvení.
 • Při odchodu z bazénu mohou návštěvníci využít i "sahary", tj. prostoru kde proudí teplý vzduch umožňující snazší osušení těla a vlasů.
 • K odemčení skříňky slouží opět  elektronický čip - opět je možné využít čtecí zařízení umístěné v šatnách ke zjištění čísla skříňky. 
 • Při odchodu nechávejte skříňku odemčenou, umožníte tak dalším návštěvníkům její užívání. 
 • V případě potřeby jsou zákazníkům v chodbě do šaten k dispozici vysoušeče vlasů a zrcadla.
 • Při odchodu vkládá zákazník jednorázový čip do otvoru ve výstupním turniketu, čip je mu odebrán a zákazník odchází. Pokud zákazník přesáhne zaplacenou dobu pobytu, jsou mu účtovány doplatky za překročení a teprve po úhradě těchto poplatků se automaticky uvolní turniket a zákazník může projít.
 • V případě, že zákazník použil ke vstupu čip přednabitý jako permanentku, přikládá čip ke čtecímu zařízení výstupního turniketu, čip se mu vrací (tj. zařízení jej neodebere), z účtu je mu odečtena částka dle skutečně strávené doby (s nižší sazbou za plavecký bazén a vyšší sazbou za minuty strávené v atrakcích) a zákazník odchází. Při nedostatečném zůstatku je zákazník pokladní vyzván ke vložení (libovolně vysoké) částky na permanentku a po té se otevírá turniket pro průchod.
 • Čip vpouští návštěvníky přes turnikety (do prostoru šaten a případně do prostoru pavilonu atrakcí). Pomocí čipu je možné také uzamknout a odemknout šatní skříňku (návody na uzamčení visí v šatnách). Vstupné se začíná odečítat protočením vstupního turniketu a doba pobytu končí protočením výstupního turniketu. Jednorázové čipy turniket odebere, čipy pro opakovaný vstup vrátí. 
 • Při překročení turniketu oddělujícího plaveckou část a pavilon vodních atrakcí je ze zůstatku čipu odečítána sazba platná pro pavilon vodních atrakcí do doby, než s čipem projdete oddělujícím turniketem nazpět  - viz tabulka Elektronická permanentka (neplatí u jednorázového čipu). 
 • Pokud zapomenete číslo skříňky, do níž jste si odložili oblečení, je možné jej jednoduše zjistit na čtečce umístěné v šatnách. 
 • Zůstatek permanentky lze zjistit na informačním terminálu umístěném u turniketu mezi bazénem a pavilonem atrakcí, nebo dotazem na pokladně aquaparku.
Otevírací doba
Pavilon atrakcí

PO: 12,00 - 21,30 hod

ÚT - NE: 9,30 - 21,30 hod

Plavecký 25m bazénHodiny pro veřejnost

Sledujte rozpis obsazenosti plaveckých drah a upozornění na pokladně!

PO, ÚT, ČT: 12 -15 a 18- 21,30 hod

ST: 12,45 - 15 a 17 - 21,30 hod.

: 12 - 15 a 17 - 21,30 hod.

SO, NE: 9,30 - 21,30 hod

Otevírací doba v době státních svátků a školních prázdninHodiny pro veřejnost - "PRO CELÝ AREÁL"

PO: 12,00 - 21,30 hod

ÚT - NE: 9,30 - 21,30 hod

Pokladna se pro prodej vstupenek uzavírá ve 20,30 hod. Poslední vstup na permanentku je možný v 21,00 hod.
Teploty vody a vzduchu
25 m bazén voda 27,3 °C
25 m bazén vzduch 28 - 30 °C
whirpool 32 - 33 °C
masážní lůžka 31 - 32 °C
rekreační bazén 28 °C
dětský bazén 30 - 31 °C
teplota vzduchu atrakce 28 - 30 °C
Elektronická evidence tržeb (EET)

Vážení návštěvníci,

od 1. 12. 2016 dle zákona přecházíme na EET systém tržeb.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme za pochopení