Aktuální návštěvnost
Bazén
0
Atrakce
0

Permanentka

Obchodní podmínky elektronické permanentky 


 
1. Výhody vlastníka permanentky

Nákupem elektronické permanentky získáváte především cenově výhodnější vstup do Aquaparku Kladno (ve všední den dopoledne o 10 %, odpoledne pak o 15 % a o víkendech o 20 %). Obdobně zvýhodněné vstupné pomocí jedné permanentky hradíte také na dalších našich sportovištích, a to na letním koupališti Sletiště, letním koupališti Bažantnice a ve finské sauně.

Rychlejší a snazší odbavování bez čekání ve frontě, jen projdete turniketem bez nutnosti návštěvy pokladny. Možnost přijít si zaplavat i ráno, při ranním plavání, kdy jednorázově platící návštěvníci nemají přístup do aquaparku.

 

2. Zakoupení permanetky

Permanetku lze zakoupit na pokladně Aquaparku Kladno i na letním koupališti Sletiště. Zakoupením permanentky (tj. elektronického čipu s náramkem v podobě "hodinek") si návštěvník zakládá "virtuální účet". Prostředky z tohoto účtu může použít k úhradě vstupného do aquaparku, nákupu občerstvení tamtéž, vstupného na letních koupalištích a ve finské sauně. Na jednu permanentku může do aquaparku projít vždy jen jedna osoba.

Minimální pořizování cena permanentky je 500 Kč. Částka je rozdělena na 205 Kč (cena čipových hodinek) a zbytek částky, 295 Kč, je použit jako vklad na účet permanentky (kredit), z kterého je odečítáno vstupné za jednotlivé návštěvy aquaparku (koupaliště, sauny).

Částku za permanentku je možné hradit hotově nebo běžnou platební kartou, benefitními kartami Sodexo Flexi pass Card, Sodexo Multi pass Card a Edenred Benefits Card, možné je také platit platebními poukázkami firem Sodexo (tj.: Relax, Flexi, Fokus, Bonus a Dárkový pass), EDENRED (tj.: Dárkový, SPORT&KULTURA, MULTI), Cheque Déjeuner (tj.UNIŠEK, UNIŠEK+, Cadhoc Dárkový kupon), dále GUSTO karta! Permanentku lze také zřídit i fakturací přes prostředky z FKSP, v tomto případě zasílejte objednávky na samk@samk.cz.

Kredit je připsán na účet, kterým je číslo permanentky. Kredit je odčerpáván po minutách a dle cenových zón tak, jak návštěvník permanentku užívá. Aktuální stav permanentky je možné zjistit na pokladně aquaparku (koupališť, finské sauny) i na našich webových stránkách "STAV PERMANENTKY". Nutná je však registrace čipu pro on-line přihlášení na pokladně aquaparku. 

 

3. Ztráty, reklamace a vrácení čipu      

                  
V případě ztráty permanentky nahlaste číslo čipu co nejdříve na pokladnu aquaparku na tel.: 312 291 426. Účet bude pro další čerpání zablokován, kredit vám bude na základě prokázání vlastnictví (účtenka s číslem ztraceného čipu, registrace permanentky pro online zjišťování stavu permanentky) vrácen v hotovosti nebo bude převeden na novou permanentku. Na webových stránkách "ZTRÁTY A NÁLEZY"  můžete dohledat nalezená čísla permanentek.

V případě reklamace při podezření na špatný odečet kreditu z vaší permanentky sepište s pokladní aquaparku reklamační protokol, nebo napište číslo čipu spolu s popisem problému na email samk@samk.cz

Pokud návštěvník nechce dále využívat výhod své permanentky, může elektronický čip vrátit na pokladně aquaparku, kde čip vykoupí za zůstatkovou cenu 100 Kč. Případný zůstatek (kredit) na permanentce, je nutné dočerpat či převést na jinou permanentku. Vrácení zůstatku z permanentky není možné!

 

4. Platnost permanentky


Platnost permanentky (elektronického čipu) je vždy 3 roky od poslední transakce, přičemž transakcí se rozumí jakékoliv čerpání služby nebo dobíjení kreditu. Každou takovou transakcí se platnost posouvá o 3 roky.

Permanentce (elektronický čip), na které nebyla zaznamenána za poslední 3 roky žádná transakce, platnost končí a kredit (částka) propadá ve prospěch provozovatele. Neplatná permanentka (elektronický čip) je dále nepoužitelná a neobnovitelná. V tomto případě poté můžete permanetku (elektronický čip) vrátit na pokladnu aquaparku, kde čip vykoupí za zůstatkovou cenu 100 Kč.

Výše uvedené lze shrnout a vysvětlit tak, že při běžném, pravidelném používání permanentky (elektronického čipu) nedochází k jejímu časovému omezení a majiteli může sloužit libovolně dlouhou dobu.

 

5. Způsob odečítání vstupného


Při přiložení čipu (permanentky) na vstupní čtečku turniketu je zákazník vpuštěn do aquaparku a začíná se mu odečítat vstupné ve zvýhodněném MINUTOVÉM tarifu podle toho, zda pobývá v plavecké části, či v zóně vodních atrakcí.  U výstupního turniketu je pak návštěvníkovi stržena částka podle délky pobytu v jednotlivých zónách aquaparku. Odečet dle ceníku níže.

Pokud má návštěvník zůstatek na permanentce v kladných číslech, umožní mu turniket pouhým přiložením čipu průchod ven (čip turniket neodebírá, čip zůstává návštěvníkovi). V případě, že je překročen zůstatek permanentky (zůstatek se dostane do mínusových hodnot), turniket neumožní průchod. Průchod bude umožněn až po navýšení libovolné částky na permanentku (minimální vklad je dlužná částka, zůstatek se musí dostat do kladných čísel).

 

6. Nestandardní opuštění placené zóny 


Upozorňujeme držitele permanentek, aby pro odchod z placené zóny aquaparku používali výhradně odchozí turniket. Průchodem (tj. protočením) přes tento turniket se ukončí odečítání kreditu z permanentky. Při jiném nestandardním způsobu odchodu z placené zóny se návštěva a tedy i odečítání kreditu neukončí. Stane se tak až automaticky, po skončení provozní doby aquaparku. Držiteli permanentky se tedy odečte více kreditu, než by se odečetlo, kdyby držitel permanentky opustil zónu průchodem přes turniket. Takto vzniklý finanční rozdíl není možné držiteli permanentky vracet!

 

7. Navyšování zůstatku permanentky


Stav kreditu na permanentce může být navyšován vkladem na pokladně aquaparku, finské sauny a letního koupaliště Sletiště (v době provozu). K navýšení kreditu na permanentce je možné použít hotovost, běžnou platební kartu, Sodexo Flexi pass Card a Multi pass CardEdenred Benefits Card, dárkovou poukázku SAMK a poukázky společností Sodexo (tj.: Relax, Flexi, Fokus, Bonus a Dárkový pass), EDENRED (tj.:Ticket Compliments Dárkový, Ticket Benefits SPORT&KULTURA, Ticket Benefits MULTI), Cheque Déjeuner (tj.UNIŠEK, UNIŠEK+, Cadhoc Dárkový kupon), Gusto kartu. Akceptujeme pouze vyjmenované druhy poukázek. 

Spolupracujeme také s firmami Benefity a. s., Benefit Management s.r.o, Gallery Beta, Třineckými železárnami. Doplňovat kredit na permanentce lze i fakturací přes prostředky z FKSP. 
 

Otevírací doba
Pavilon atrakcí

PO: 12,00 - 21,45 hod

ÚT - PÁ: 9,30 - 21,45 hod

SO, NE: 9,00 - 21,45 hod

Plavecký 25m bazénHodiny pro veřejnost

Sledujte rozpis obsazenosti plaveckých drah a upozornění na pokladně!

PO, ÚT, ČT: 13 -15 a 18- 21,45 hod

ST a PÁ: 13 - 15 a 17 - 21,45 hod

SO, NE: 9,00 - 21,45 hod

Plavání seniorůBazén vyhrazen pouze pro seniory!

PO - PÁ: 12,00 - 13,00 hod

Vstup umožněn v rozmezí 12,00 - 12,10 hod!

Ve dnech státního svátku a školních prázdnin se plavání seniorů nekoná!
 
Otevírací doba v době státních svátků a školních prázdninHodiny pro veřejnost - "PRO CELÝ AREÁL"

PO: 12,00 - 21,45 hod

ÚT - PÁ: 9,30 - 21,45 hod

SO, NE: 9,00 - 21,45 hod

Pokladna se pro prodej vstupenek uzavírá ve 20.45 hod.   Poslední vstup na permanentku v 21,15 hod.
Teploty vody a vzduchu
25 m bazén voda 27,5 °C
25 m bazén vzduch 28 - 30 °C
whirpool 33 - 34 °C
masážní lůžka 31 - 32 °C
rekreační bazén 28,5 °C
dětský bazén 30 - 31 °C
teplota vzduchu atrakce 28 - 30 °C
Elektronická evidence tržeb (EET)

Vážení návštěvníci,

od 1. 12. 2016 dle zákona přecházíme na EET systém tržeb.

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme za pochopení