Bistro Koupák pozvedlo komfort stravování na letním koupališti u Sletiště

Datum:
21/07/2020 - 14:00

Od začátku letošní sezony zajišťuje občerstvení na letním koupališti u Sletiště Bistro Koupák, jehož zřízením chtějí Sportovní areály města Kladna zvýšit komfort stravování. Nový stánek, který je otevřen po celou letní sezonu bez ohledu na počasí, obslouží nejen návštěvníky koupaliště, ale i kolemjdoucí. Je totiž přístupný také od cyklostezky.

Zřízením Bistra Koupák reagovaly Sportovní areály města Kladna na dlouhodobě nevyhovující stav, při němž občerstvení na větším z kladenských koupališť zajišťovali nájemníci. Ti ale mnohdy s ohledem na nepřízeň počasí vůbec neotevřeli a nemohli poskytnout komfort, jaký by si vedení SAMK představovalo.

Počínaje letošní sezonou tak za kvalitu občerstvení ručí Sportovní areály města Kladna, jejichž moderně vyhlížející stánek postavený za podpory města Kladna je situován ve stínu stromů naproti velkému bazénu a kousek od brouzdaliště. Přesunutí plotu a celková reorganizace této části areálu navíc nově umožňují krom návštěvníků koupaliště obsloužit i kolemjdoucí – stánek je totiž přístupný také z cyklostezky, a tedy využitelný i pro návštěvníky trampolínového parku. K dispozici je také posezení. 

„Hlavní motivací pro zřízení vlastního plnohodnotného stánku s občerstvením je vyšší komfort, který chceme návštěvníkům poskytnout. Nejenže je bistro otevřené po celou dobu provozu letního koupaliště bez ohledu na vnější faktory, jako je počasí, ale nabízí také širší sortiment a kvalitu, za níž ručí naši kuchaři,“ říká manažer restaurace Sleťák Lukáš Starý, jenž Bistro Koupák spravuje.

Krom „povinných“ položek, jako je párek v rohlíku, bistro nabízí třeba smažený sýr, plněnou tortillu, hamburgery nebo šťavnatou krkovici. Děti jistě potěší skvělá kopečková zmrzlina a v horkých letních dnech přijde vhod ledová tříšť. Dospělí mají na výběr ze dvou značek piva, nechybí ani nealko Birell a široký výběr ochucených vod, včetně domácí limonády.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz