Aquapark Kladno se pyšní novým masážním bazénem

Datum:
22/10/2021 - 11:15
Kategorie:

Pavilon atrakcí v Aquaparku Kladno má novou masážní vanu z nerezu. Nahradila stávající kachličkový bazének s lůžky. Kombinace vodních a vzduchových trysek slibuje perfektní relax a díky novému prostorovému uspořádání kapacita bazénku narostla na dvojnásobek. 

„Nový bazének má desetimístnou masážní lavici s hydro-masáží a air-masáží a pak lavici pro air-masáž, kde bublinky stoupají zpod kovového roštu. Předpokládaná kapacita bazénu je kolem 18 až 20 lidí, což je téměř dvojnásobný počet oproti předchozímu kachličkovému s lůžky. Vprostřed bazénu se nacházejí tři další vzduchové talíře, které dotvářejí výsledný efekt perfektní relaxace. Obrovskou předností nerezové vany je její životnost. Mohu bezpečně říct, že na několik desítek let máme vystaráno,“ pochvaluje si jednatel SAMK Jiří Chvojka rekonstrukci, kterou umožnila podpora Statutárního města Kladna.

Pavilon atrakcí v posledních letech prošel zásadní modernizací, kterou odstartovala výměna tobogánů za dvojici moderních tubusů. Ten červený je díky adrenalinovému startu v podobě simulace volného pádu unikátem v republice. Žlutý svými světelnými efekty nabízí skvělou interaktivní atmosféru a parádní sklouznutí.

Dobrou zprávou je také zřízení prodejny sportovních a plaveckých potřeb, která přímo ve vestibulu Aquaparku na jaře vznikla instalací velkoplošných skel.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz