Kam s dětmi na Čarodějnice? Na Sletiště!

Datum:
17/04/2023 - 16:15
Kategorie:

Filipojakubská noc, které v kalendářích patří datum 30. dubna, letos připadne na neděli. Jako už tradičně u této příležitosti jedna čarodějnice uhoří také na kladenském Sletišti. Škrtnutí pod velkou vatrou bude vrcholem programu pro děti, na které čekají soutěže, ale i malování na obličej, diskotéka či opékání špekáčků.

Pálení čarodějnic podle pověr a obyčejů chrání lidi a jejich příbytky před nekalými rejdy zlých sil. Ať už v nadpřirozeno věříte, nebo ne, určitě přemýšlíte, jak magický den zpestřit svým dětem. Zkuste kladenské Sletiště, kde se malí čarodějové a čarodějky se svými maskami mohou přihlásit do soutěže o zajímavé věcné ceny a užít si veselé odpoledne plné her, skákání na trampolínách či opékání špekáčků.

Čarodějnické rejdění odstartuje na travnaté ploše za tribunou na Sletišti v neděli 30. dubna už ve 14 hodin, v 18 hodin vzplane velká vatra a ve 20 hodin oficiální program pro děti končí. Ve 22 hodin bude areál Městského stadionu Sletiště uzavřen.

Po celé trvání odpoledního programu budou k posezení a opečení špekáčků (ať už donesených z domova, nebo zakoupených na místě u stánku) hořet v sousedství velké vatry dva menší táboráky. Těšit se ale můžete i na stánky s už hotovým občerstvením, nápoji či trdelníkem.

Také letos vyhlásí porota složená z pořadatelů akce nejhezčí čarodějnické masky, jejichž nositele obdarujě věcnými cenami. Holčička či kluk s nejlepší maskou ze všech budou moci společně s jednatelem Sportovních areálů města Kladna Jiřím Chvojkou v 18 hodin podpálit velkou vatru.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz