Kladenská sportoviště z ptačí perspektivy! SAMK představují nová prezentační videa

Datum:
08/11/2021 - 16:30
Kategorie:

Kladenské sportovní areály můžete nově navštívit i virtuálně díky sérii prezentačních videospotů, které vznikaly v letních měsících. Sportovní fotograf Luděk Šipla svým dronem postupně oblétal, natočil a nafotil všechna naše sportoviště. Videa a fotografie jsou k vidění na nových webových stránkách i sociálních sítích SAMK.

Úkolu vytvořit pro Sportovní areály města Kladna prezentační spoty se chopil Luděk Šipla, profesionální fotograf s třicetiletou praxí, který už podobné zadání dostal při focení sportovišť pro kalendář města Nové Strašecí. Jak ale sám přiznává, kladenský projekt byl mnohem většího rozsahu.

„Natáčení a focení probíhalo tři měsíce. Musely to být letní. Jednak proto, že jsou sportoviště méně vytížená a jednak kvůli počasí, zejména světlu, protože na podzim už svítí nízké sluníčko a stíny jsou moc velké. Proto se dronovalo od července do konce září,“ říká Šipla a podotýká, že postprodukce trvala přinejmenším dvakrát tak dlouho co samotný sběr materiálu. Jejím výsledkem je série krátkých spotů, které jsou k vidění v záložkách jednotlivých sportovišť na webových stránkách Sportovních areálů města Kladna, postupně se objeví také na sociálních sítích a příležitostně budou využívána k propagaci na dalších místech.

„Cílem je utužit všeobecné povědomí o kladenských sportovištích a nadto oslovit nové potenciální návštěvníky. Lidem, kteří naše areály využívají pravidelně, poskytnou videa z dronu netradiční pohled na místa, která dobře znají. Těm, kdo zde naopak nikdy nebyli, nabídnou rychlé a komplexní seznámení s našimi sportovišti, které je, věříme, přesvědčí, aby k nám za sportem, zábavou a relaxem přišli osobně,“ říká marketingová manažerka SAMK Veronika Povondrová.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz