Kladno sportuje! Obchodní dům Central a SAMK představí kladenské sportovní kluby

Datum:
01/11/2021 - 09:15
Kategorie:

Tři listopadová sobotní odpoledne budou v obchodním domě Central patřit kladenským sportovním klubům. Akce Kladno sportuje, kterou nákupní centrum pořádá ve spolupráci se SAMK, se zúčastní dvanáct sportovních oddílů, které zábavnou formou představí svou činnost široké veřejnosti.

Akce Kladno sportuje se v obchodním domě Central koná po tři listopadové soboty – postupně: 6. listopadu, 13. listopadu a 20. listopadu – vždy od 13 do 16 hodin. Formativní myšlenkou pro její uspořádání byla snaha podpořit kladenské sportovní kluby v návratu k činnosti po odstávce vynucené koronavirovou pandemií. SAMK proto po iniciační schůzi se zástupci Centralu oslovily místní oddíly, které se po vzájemné dohodě rozdělily do tří prezentačních slotů.

V sobotu 6. listopadu se na chodbách obchodního centra představí krasobruslařky a hokejisté PZ Kladno, fotbalisté SK Kladno a taneční klub TSC MOON Kladno. O týden později – 13. listopadu – baseballisté Miners Kladno, hokejbalisté HBC Kladno, tenisté Maršoun Tenis Academy a taneční klub TC R.A.K. Poslední sobota – 20. listopadu – bude patřit florbalovým Kanonýrům Kladno, volejbalistům Kladno volejbal cz, judistům N62 a tanečnímu klubu Admira Kladno.

Každý z klubů si na vlastním stanovišti připraví tematický program, který osloví holky i kluky, malé i velké. Ať už raději hrajete s hokejkou, odpalujete míčky tenisovou raketou či baseballovou pálkou, nebo tíhnete spíš k tanci, v Centralu se nudit nebudete. Na své si přijde každý. Organizačně akci zastřeší moderátoři radia Relax Jan Ladra a Aleš Švarc. SAMK coby partner akce poskytnou věcné ceny do soutěží.

„Na spolupráci se Sportovními areály města Kladna a všemi kluby se velmi těšíme. Akcí bychom chtěli oslovit všechny aktivní sportovce i celé rodiny z Kladna a okolí. Rádi bychom ukázali, že Central Kladno není jen místem nákupů a služeb, ale také prostorem, kde lze strávit volný čas. Těšíme se na malé i velké návštěvníky, kteří si k nám přijdou zasportovat nebo se dozvědět více informací o sportovních a tanečních aktivitách, které zde budeme společně se SAMK prezentovat,“ láká ředitelka Centralu Kladno Aneta Kottová.

„Naším cílem je rozhýbat Kladno a v Centralu jsme pro tuto myšlenku našli ideálního partnera, který má s pořádáním akcí podobného charakteru zkušenosti. Odezva kladenských sportovních klubů byla skvělá a věříme, že jejich nadšení budou lidé, kteří se na akci přijdou podívat, sdílet. Těšíme se, že Kladeňáci ocení šanci vyzkoušet si tolik sportů pod jednou střechou a že budou akce navštěvovat v hojném počtu,“ říká manažerka marketingového oddělení SAMK Veronika Povondrová.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz