OBRAZEM: Den dětí se na Sletiště vrátil v plné parádě

Datum:
30/05/2022 - 14:00

Den dětí, který na Sletišti v sobotu 28. května uspořádalo středisko volného času Labyrint Kladno, slavil velký úspěch. Aby ne, nabídka aktivit byla opravdu pestrá. Několik sportovních disciplín, modelářské středisko, hasiči, zookoutek, nafukovací atrakce, trampolínový park, doprovodný program s myšákem Edou, Bobíkem a kamarády –  na své si zkrátka přišel každý.

Podobně jako mnohé další akce padl Den dětí na Sletišti v posledních dvou letech za oběť koronavirové pandemii. Po nucené pauze se ale vrátil v plné parádě a přilákal bezmála tisícovku dětí, které si zakoupily hrací kartu a zapojily se do bohatého programu, jenž s přehledem vystačil na dvě a více hodin. I když předpověď nebyla nejpříznivější, nakonec akci přálo i počasí.

„Jsme moc rádi, že lidé přišli a že vše, co jsme pro ně nachystali, našlo pozitivní odezvu. Myslím si, že se tu nádherně bavili a z toho máme ohromnou radost. Jsme rádi, že všechno vyšlo. Snad už žádné komplikace s koronavirem nebudou a obnovíme tradici pořádání dětského dne tady na Sletišti,“ říká Blanka Bendlová, ředitelka Labyrintu Kladno, který akci pořádal.

 

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz