Pojď hrát hokej! V pondělí s Pézetkou, v sobotu s Rytíři

Datum:
19/01/2022 - 15:15

V rámci Týdne hokeje se na Kladně uskuteční hned dvě náborové akce. V pondělí 24. ledna odpoledne pořádá akci Pojď hrát hokej na druhé ploše ČEZ zimního stadionu oddíl PZ Kladno, v sobotu 29. ledna časně z rána zvou na náborovou akci Rytíři Kladno. Akce nabídnou všem dětem bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost zdarma si vyzkoušet, jaké to je být hokejistou. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ladě si s sebou děti odnesou také zajímavý hokejový dárek.

Jako první z kladenských klubů se v rámci Týdne hokeje představí PZ. „Náš klub tuto zajímavou akci, která má dětem ve věku 4–8 let umožnit vyzkoušet si první krůčky na ledě, těm pokročilejším potom zažít hokejový trénink pod vedením zkušených trenérů a výborných hokejistů jako například olympijského vítěze Martina Procházky, mistra světa Vladimíra Kameše nebo bývalého kladenského extraligového hokejisty Ladislava Vlčka a dalších, pořádá již podesáté,“ říká marketingová manažerka PZ Kladno Ladislava Eichenmannová.

Chcete-li první krůčky dělat s Pézetkou a vyhovuje-li vám více pondělní termín, dostavte se do vestibulu u druhé ledové plochy kladenského zimního stadionu v pondělí 24. ledna v 16 hodin. Hned u vchodu proběhne registrace účastníků. Pro každého z nich je připravený dárek v podobě reprezentačního dresu a hokejová láhev. Dětem postačí zimní oblečení, rukavice, brusle, helma (i lyžařská či na kolo). Vybavení je po předchozí domluvě možné zapůjčit. Více informací se dozvíte na www.hcpzkladno.cz, klubových sociálních sítích nebo u trenéra J. Rittiga na telefonním čísle 734 130 246.

Rytíři Kladno akci pořádají na druhé ploše ČEZ zimního stadionu v sobotu 29. ledna od 8:30. Organizátoři doporučují dostavit se k registraci ve vestibulu druhé ledové plochy s půlhodinovým předstihem. Pokud pro vaše dítě nemáte brusle nebo helmu, můžete se obrátit na koordinátorku Petru Kvasilovou (petra.kvasilova@rytirikladno.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Krom bruslí, helmy, rukavic a teplého zimního oblečení je vhodné vybavit dítě také chrániči loktů či kolen pro in-line brusle, není to však nutné. Přijďte se sklouznout pod dohledem kvalifikovaných trenérů i hráčů extraligového áčka Rytířů

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz