SAMK v roce 2023 díky podpoře města Kladna investovaly do zásadních projektů

Datum:
30/11/2023 - 12:45
Kategorie:

Navzdory globálně nepříznivé ekonomické situaci mohly Sportovní areály města Kladna díky podpoře svého zřizovatele – Statutárního města Kladna – i v roce 2023 investovat do svého okamžitého i budoucího rozvoje.

Příkladem okamžité investice je například vybudování nového beachvolejbalového hřiště ve Sportovním areálu Rozdělov, či uskutečnění výstavby nového technického zázemí pro zrekonstruovaný zimní stadion.

Právě ledové srdce Kladna se v zakrátko končícím roce dočkalo největší finanční injekce. Jejím výsledkem je vybudování nového „energocentra“ a jeho vybavení technologiemi, které obsluhují chlazení obou ledových ploch na stadionu. Nová přístavba, která vznikla při západní části stadionu, splňuje nejvyšší nároky na kvalitu procesu tvorby ledu, komfort zaměstnanců, ale i jejich bezpečnost, jakož i bezpečnost návštěvníků a uživatelů stadionu.

Další investicí Sportovních areálů města Kladna bylo v roce 2023 pořízení nákladního vozu Volkswagen Caddy, sloužícího k zásobování a přepravě.

Zásadní kroky společnost podnikla také vstříc očekáváné rekonstrukci Letního koupaliště Bažantnice, které je na řadě poté, co byla dokončena rozsáhlá modernizace koupaliště u Sletiště. Také v Bažantnici se brzy bude opravovat, a to díky projektové dokumentaci, kterou mohla společnost SAMK za podpory města Kladna nechat vypracovat.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz