Tři listopadové soboty v Central Kladno budou patřit sportu

Datum:
18/10/2022 - 08:15
Kategorie:

Po loňském pilotním ročníku projektu Kladno sportuje SAMK znovu spojí síly s obchodním centrem Central Kladno, v jehož prostorách se během tří listopadových sobot odprezentuje více než desítka kladenských sportovních klubů. Vybrané aktivity si budou návštěvníci moci vyzkoušet vždy od 13 do 16 hodin, součástí akce budou i vystoupení tanečních skupin.

Stejně jako loni, i letos bude listopad v obchodním centru Central Kladno patřit sportu. Akce Kladno sportuje se uskuteční ve třech sobotách, postupně 5. listopadu, 12. listopadu a 19. listopadu, pokaždé od 13 do 16 hodin. Stejně jako loni se představí více než desítka místních sportovních klubů, které si na vlastních stanovištích připraví tematický program pro holky i kluky, malé i velké. V Centralu si na své přijde každý nadšený sportovec. Akci organizačně zastřeší moderátoři Honza Ladra a Aleš Švarc známí z radia Relax. Sportovní areály města Kladna coby spolupořadatel akce poskytnou věcné ceny do soutěží.

„Věřím, že se akce vydaří a přiláká ke sportu nové zájemce. Místní kluby, s nimiž úzce spolupracujeme, se pravidelně prezentují na našich sportovních akcích. Projekt Kladno sportuje, který jsme loni odstartovali ve spolupráci s obchodním centrem Central, je ale jedinečná příležitost, jak sport dostat i do netradičního prostředí, kde se pohybuje velké množství lidí. Věřím, že akce bude pro návštěvníky vítaným zpestřením nákupů a že sama o sobě do obchodního centra mnohé přiláká,“ říká marketingová manažerka SAMK Veronika Povondrová.

Účast z řad sportovních klubů přislíbili hokejbalisté HBC Kladno, volejbalisté Kladno volejbal cz a baseballisté Miners Kladno –  ti se představí 5. listopadu. O týden později, 12. listopadu, Central přivítá tenisty Maršoun Tennis Academy, judisty z klubu Judo Kladno N62, a hokejisty a krasobruslařky PZ Kladno. Poslední sportovní sobota, 19. listopadu, patří basketbalistkám Sokola a basketbalistům BK Kladno, fotbalistům SK Kladno a florbalovým Kanonýrům Kladno. Součástí programů, které jsou naplánovány vždy od 13 do 16 hodin, jsou také vystoupení tanečnic a tanečníků.

Přijďte se pobavit sportem!

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz