Tři listopadové soboty v OC Central patřily sportovním a tanečním klubům

Datum:
22/11/2023 - 10:30
Kategorie:

Už třetím rokem pořádá OC Central Kladno v kooperaci se Sportovními areály města Kladna akci nazvanou Kladno sportuje. Během tří listopadových sobot se i letos na chodbách obchodního domu vystřídalo deset sportovních klubů a stejný počet tanečních uskupení, včetně aerobiček a mažoretek. Cíl je jednoznačný – popularizovat aktivní životní styl a přiblížit široké veřejnosti nejrůznější sportovní disciplíny.

V prvních třech listopadových sobotách – vždy na tři hodiny – zaplnily chodby největšího obchodního centra ve městě kladenské sportovní a taneční kluby.

V prvním ze tří turnusů akce, který se uskutečnil v sobotu 4. listopadu, se představili hokejbalisté HBC Kladno, tenisté Tenis DLI a atleti A. C. Tepo Kladno. V předem stanovených blocích coby kulturní vložka zahrála skupina Panda Banda, své umění předvedli tanečníci z TK Admira a aerobičky MK Kladno.

Druhý týden patřil hokejovým Rytířům, volejbalistům Kladno volejbal cz, basketbalistkám Sokola Kladno a moderním pětibojařům TJ LaRS Kladno. Taneční program obstaraly TC R.A.K., TK – Tanec Kladno a Dance club Spirit.

Poslední sobota pak přivedla do Centralu florbalové Kanonýry, fotbalisty SK Kladno, baseballisty Miners Kladno a taneční skupiny TSC Moon, Diamond Angels Academy a mažoretky Květinky TJ Sokol Kladno.

Ukázka sportovních aktivit v netradičním prostředí už si ve městě vybudovala tradici, na kterou obě pořádající strany plánují dále navazovat s cílem zviditelnit místní sportovní kluby a spolky. Dle ohlasů účastníků akce už předešlé dva ročníky přivedly některým klubům nové členy.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz