Milí běžci a milovníci dlouhých běhů vůbec,
vítejte na stránce 24 a 48 hodinových běhů, které se konají každoročně v létě, obvykle o jednom z červencových víkendů (od pátečního poledne do nedělního) na Sletišti v Kladně.
PŘIHLAŠOVÁNÍ NA LETOŠNÍ ROČNÍK BYLO VZHLEDEM K NAPLNĚNÍ KAPACITY ZÁVODŮ UKONČENO.
Trať je příjemně zastíněná, 1 km dlouhý okruh s asfaltovým povrchem (s atletickým stadionem a jeho hlavní tribunou na dohled a aquaparkem v sousedství) téměř bez převýšení nabízí ideální podmínky vytvořit běžcům povzbuzující atmosféru, dokonalý servis a možnost mít po celou dobu své zázemí po ruce.
Začátky závodů letošního ročníku jako vždy opět připadly na pátek a na sobotu v poledne:
48 h – ve 12:00 v pátek 23.7.2021
24 h – ve 12:00 v sobotu 24.7.2021
Registrace začíná vždy 1,5 h před závodem a končí 30 min. před startem. Vyhlášení výsledků je cca 1 h po konci závodu.
Přihlášení si můžete ověřit zde.(link is external)
Pro případ, že by závod byl, např. v důsledku pandemie, zrušen nebo přesunut na jiný termín, sledujte, prosím, tyto stránky. Pokud by ke zrušení došlo, startovné bude přihlášeným vráceno.