Kladenští Rytíři znovu chystají kempy pro mladé hráče a mají poslední volná místa

Datum:
15/07/2020 - 12:30

Tradiční a prestižní Hokejová škola, ale také novinka, kterou jsou srpnové víkendové kempy. Kladenský ČEZ stadion má už pomalu připravené ledové plochy a ty vedle A-týmu využijí i trenéři mládeže pro speciální letní tréninky, na kterých jsou ještě poslední volná místa.

Pro zájemce o Hokejovou školu má klub špatnou zprávu, tady už je plno. „Jsme velice rádi, že je o tento týdenní kemp plný hokejových i mimohokejových tréninků stále velký zájem. Kvůli pandemii koronaviru sice nebude tak velká účast zahraničních hráčů, i tak se nám ale podařilo naplnit kapacitu kempu velice rychle. Opět počítáme s tím, že se na Hokejové škole staví nějaká ta hokejová persona, jako tomu bylo i v minulých letech zvykem,“ říká tiskový mluvčí Rytířů Kladno Lukáš Jůdl.

Zájemci o letní kempy však nemusí zoufat. Volná místa ještě zbývají na víkendových kempech, které se budou konat v průběhu celého měsíce srpna. „I tady je kapacita omezená, ale pokud si rodiče pospíší a své ratolesti na kemp přihlásí, mají šanci se srpnových tréninkových jednotek zúčastnit. Kempy jsou určené pro hráče v ročníku narození 2006 až 2013,“ informuje Jůdl.

Kemp je určený nejen pro hráče, ale i pro gólmany a program je velmi podobný tomu, který je na Hokejové škole. „Vedle tréninků na ledě čeká na hráče i příprava mimo něj včetně doplňujících her jako je fotbal, hokejbal či basketbal,“ dodává Jůdl s tím, že veškeré informace naleznou rodiče na oficiálním webu klubu www.rytirikladno.cz.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz