Kladno Indoor láká na první hvězdy, přiletí i italský mistr ve vrhu koulí

Datum:
27/01/2021 - 15:15

Halový atletický mítink Kladno Indoor, který se uskuteční 8. února na Sletišti, představuje první velká jména! Soutěžit se bude ve skoku do výšky a vrhu koulí a druhá uvedená disciplína slibuje už nyní velmi kvalitní účast. Přiletí totiž italský mistr Leonardo Fabrri i egyptský rekordman Mostafa Amr Hassan.

A.C. TEPO Kladno se v uplynulých dnech dočkalo povolení od Národní sportovní agentury a na plné obrátky rozjelo přípravy na silně obsazený halový turnaj, který se uskuteční na kladenském Sletišti. „V současné době finalizujeme startovní listiny a snažíme se do Kladna sehnat co nejlepší sportovce z celého světa. S tím je také spojena náročná agenda s letenkami, testováním sportovců, vízy a podobně,“ popisuje přípravy člen organizačního týmu Jakub Kubálek.

Exkluzivně pro Kladenské listy nyní odhaluje i první velká jména ve startovní listině. Vedle egyptského rekordmana Mostafa Amr Hassana, který se pyšní osobním rekordem 21,31 metru, se na Kladně představí i nadějný italský mladík Leonardo Fabbri. Ten už dokázal kouli poslat dokonce do vzdálenosti 21,99 metru, čímž si zajistil titul mistra své země. Na světové scéně se už blýskl v mládežnických kategoriích, kde vybojoval bronzovou medaili na mistrovství Evropy juniorů a stříbro na mistrovství Evropy kategorie do 23 let.

Atletický mítink Kladno Indoor je stejně jako všechny ostatní sporty aktuálně nucen akci uskutečnit bez účasti diváků. Pořadatelé nicméně připravili živý stream, který bude k dispozici na Youtube a sociálních sítích včetně kanálů Sportovních areálů města Kladna a statutárního města Kladna, které je hlavním partnerem celé akce. Pro fanoušky atletiky bude ještě připraven televizní záznam, který odvysílá Česká televize na svém kanále ČT Sport.

Převzato se souhlasem Tiskové agentury Kladno s. r. o.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz