Mítink Kladno hází postaví domácí čtvrtkařky před velkou výzvu

Datum:
02/06/2021 - 19:45
Kategorie:

Trať čtyřsetmetrového sprintu je aktuálně domácím závodnicím nakloněna. Nejen poslední roky ukázaly, že Češky na této vzdálenosti dokážou hravě konkurovat světové špičce. O to zajímavější bude jejich souboj se skvělou zahraniční konkurencí na atletickém mítinku Kladno hází a Kladenské memoriály. 15. června se na Sletišti představí pestrá plejáda atletek z celého světa. A právě v závodě na jeden ovál zajistili pořadatelé z A. C. TEPO Kladno velmi kvalitní účast.

Určitě největší favoritka na vítězství do Kladna přijede z Portugalska. Catia Azevedo už zažila nejen atmosféru olympijských her, mistrovství světa i mistrovství Evropy, ale je i dvojnásobnou šampionkou Ibero-amerických her. S osobním maximem 51,61 sekundy je jasnou kandidátkou na kladenské stupně vítězek. Tam se má v plánu prosadit i ukrajinská reprezentantka Kateryna Klymiuk. I ona se pyšní osobákem 51,84 sekundy a do Kladna prý přijede ve skvělé formě.

K těmto favoritkám si ještě přičtěme kvinteto dalších zahraničních sprinterek, které umí čtyřstovku pod 53 sekund, a je jasné, že na skvělý výsledek a fantastickou konkurenci pro české sprinterky je zaděláno. Nechte se už jen překvapit výsledkem a přijďte podpořit české závodnice!

 

 

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz