O SAMKu

Sportovní areály města Kladna s.r.o. jsou účelovým zařízením města Kladna, které pečují o komplex kvalitních sportovišť. Společnost působící ve městě již od roku 2000 a s ohledem na skladbu sportovišť jsou opravdovým unikátem v České Republice, disponují více jak 30 různými sportovišti a účelovými zařízeními téměř na jednom místě. Stočlenný tým profesionálů zajišťuje technický servis a kontakt s veřejností.

Veřejnost i sportovci mají možnost využívat po celý rok řadu špičkových sportovních zařízeních.

V Kladně je možné provozovat nejen atletiku, volejbal, fotbal, hokej, ale i další sporty. Jádro sportovních areálů tvoří Městský stadion Sletiště, nejvíce využívány tradičním atletickým klubem, jezdeckým oddílem, tenisty, nachází se zde pestré spektrum hřišť, herních prvků pro děti i seniory, in-linové bruslaře láká osvětlený specializovaný okruh, na stromech v jeho blízkosti pak lanový park. Můžete si pod širým nebem třeba zaposilovat na novém hřišti pro work out, zacvičit ve fit parku nebo si zahrát petanque.

Sletiště slouží rovněž pro edukativní účely, zábavné akce, koncerty.

 

 

Nezapomínáme ani na děti, pro které je velkým lákadlem trampolínový park. V letní sezóně malým návštěvníkům nabídneme nově zrekonstruovaný areál letního koupaliště Sletiště. V areálu je k dispozici plavecký bazén, zrekonstruované dětské brouzdaliště se zázemím pro rodiny a zrekonstruovaný 25m bazén s tobogánama, trojskluzavkou a herní sítí.

 

 

Další využití pro milovníky vodních radovánek je Aquapark Kladno, který se nachází opravdu v bezprostřední blízkosti. Tento rozsáhlý objekt nabízí návštěvníkům mnoho vodních atrakcí, za zmínku stojí dva nové zateplené tobogány se světelnými efekty, žlutý "Multimedia" a adrenalinový červený tobogán, který má spouštěcí zařízení "Turbo Rocket".

 

 

Pro milovníky kondičního běhu máme naměřený 5 km okruh v rámci projektu Mattoni FreeRun.

V samotném srdci sportovišť naleznete ubytování ve tříhvězdičkovém Sport Hotelu Sletiště. Sportovní atmosféra na Vás zde dýchne na každém kroku. Celý hotel je dekorován fototapetami koláží slavných sportovců kladenské historie.

První hosté do hotelu zavítali na konci léta 2015 po dokončení rekonstrukce, která trvala přibližně dva roky a valnou měrou byla financována z evropských fondů. Sport Hotel Sletiště vznikl přestavbou původní ubytovny postavené na začátku osmdesátých let. Ta však již nevyhovovala požadavkům návštěvníků, především z řad sportovců, a proto tehdejší vedení města rozhodlo o přestavbě ubytovny na tříhvězdičkový hotel.

Nedílnou součástí hotelového komplexu je restaurace Sleťák, která klade důraz na domácí výrobu z čerstvých a kvalitních surovin.

 

 

Sportovní areály jsou tedy místem pro sport, relaxaci i zábavu. Všechna sportoviště jsou velmi oblíbená a využívána, jak profesionálními sportovci, tak i samotnou veřejností. Konají se zde světově uznávané sportovní akce, např. Mezinárodní atletický meeting KLADNO HÁZÍ, Kladenské memoriály, MS juniorů v moderním pětiboji, MČR mužů a žen v atletice, ale i zajímavé kulturní akce. Samozřejmostí a bezesporu, co ke sportovním areálům také patří je tradiční lední hokej a ČEZ zimní stadion, vždyť v Kladně se narodila hokejová hvězda Jaromír Jágr.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz


Vážení návštěvníci, od 1. 12. 2016 dle zákona přecházíme na EET systém tržeb.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme za pochopení.