O SAMKu

Sportovní areály města Kladna s.r.o. jsou účelovým zařízením města Kladna, které pečují o komplex kvalitních sportovišť. Společnost působící ve městě již od roku 2000 a s ohledem na skladbu sportovišť jsou opravdovým unikátem v České Republice, disponují více jak 30 různými sportovišti a účelovými zařízeními téměř na jednom místě. Stočlenný tým profesionálů zajišťuje technický servis a kontakt s veřejností.
 
Veřejnost i sportovci mají možnost využívat po celý rok řadu špičkových sportovních zařízeních, nacházejících se v Městském areálu Sletiště v jihozápadní části města, jakož i další sportoviště v jeho okolí.
 
V Kladně je možné provozovat nejen atletiku, volejbal, fotbal, hokej, ale i další sporty. Můžete si pod širým nebem třeba zaposilovat na novém hřišti pro work out, zacvičit ve fit parku nebo si zahrát petanque. Pro milovníky kondičního běhu máme naměřený 5 km okruh v rámci projektu Mattoni FreeRun. Nezapomínáme ani na děti, pro které je velkým lákadlem trampolínový park, nově zrekonstruované dětské brouzdaliště na letním koupališti Sletiště a rozsáhlý moderní Aquapark Kladno s mnoha zajímavými atrakcemi.

SAMK Kladno

 

V samotném srdci sportovišť naleznete ubytování ve tříhvězdičkovém Sport Hotelu Sletiště.

Sportovní areály jsou místem pro sport, relaxaci i zábavu. Všechna sportoviště jsou velmi oblíbená a využívána, jak profesionálními sportovci, tak i samotnou veřejností. Konají se zde světově uznávané sportovní akce, např. Mezinárodní atletický meeting KLADNO HÁZÍ a Kladenské memoriály, MS juniorů v moderním pětiboji, MČR mužů a žen v atletice, ale i zajímavé kulturní akce.

 

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz


Vážení návštěvníci, od 1. 12. 2016 dle zákona přecházíme na EET systém tržeb.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme za pochopení.

 

Sportoviště

Projekty SAMK