Příměstské tábory

Příměstské tábory

Sportovní areály města Kladna v rámci své činnosti pořádají sportovně-zábavné programy na podporu sportu a aktivního trávení volného času dětí a mládeže. Mezi nejúspěšnější a nejpopulárnější patří už tradiční příměstské tábory pod názvy "Léto kladenských dětí" a "Jarní prázdniny kladenských dětí".

Obě akce se u dětí i rodičů těší velké oblibě, a i díky tomu je každý tento tábor maximálně naplněn. Pro děti ve věku 5 až 14 let je vždy připraven sportovně zábavný program, který probíhá v největší míře na sportovištích SAMK. Účastníci si v rámci celého týdne vyzkouší celou řadu sportů a aktivit pod vedením kvalifikovaných a profesionálních trenérů a odborníků daného odvětví. Nechybí ani celodenní výlet za poznáním našeho kraje a přírody. V létě je navíc připraven půldenní „cyklo-výlet“ po kladenských cyklostezkách.

Tábory probíhají vždy v týdenních turnusech od pondělí do pátku od 8.00 hod. do 16.00 hod. Samozřejmostí je v rámci akce zajištění pitného režimu a obědů. Obědy jsou vždy připravovány s ohledem na potřeby dětí, včetně bezlepkové stravy.

Léto kladenských dětí nabízí 5 turnusů (červenec, srpen) pro celkem 480 účastníků. Během jarních prázdnin kladenského okresu je k dispozici 48 míst. O děti rozdělených do družstev dle věku, je vždy postaráno našimi vedoucími. Největší odměnou je pro nás dětská radost a spokojenost rodičů.

Aktivity Léta kladenských dětí: atletika, adventure golf, baseball, badminton, basketbal, bojové sporty, bruslení na ledě, florbal, hokejbal, judo, lanové aktivity, petanque, stolní tenis, tenis, trampolíny, volejbal, vodní aktivity, celodenní výlet, cyklo-výlet, ukázka složek záchranného systému.

Aktivity Jarních prázdnin kladenských dětí: baseball, aquapark Kladno, atletika, badminton, bojové sporty, basketbal, bruslení na ledě, florbal, hokejbal, judo, lezecká stěna, stolní tenis, moderní tanec, tenis, volejbal, půldenní výlet, buřty na sněhu, jarní masopust (karneval), ukázka Městské policie Kladno.

Odkaz na přihlášení naleznete zde: E-přihláška.

Galerie

Mapa

Recenze rodičů

Dobrý den, děkuji za hezke fotky. Syn si tábor uzil, byl ve skupině nejmladších dětí a slečny vedoucí byly úžasné, bylo vidět, jak s dětmi umí jednat a jsou k nim milé.

Dobrý den, děkuji Vám za zaslaný e-mail. Fotky jsou vydařené a dítě bylo u Vás a s Vaším týdenním programem (včetně obědů) spokojené. Nic by můj syn Aleš neměnil a já děkuji nejen za něj, ale i za sebe, že jste mi vyšli vstříc s jeho brzkým nástupem.

Také bychom Vám všem chtěli poděkovat za bezva týden pro našeho klučinu. Určitě se zase vrátíme :o)

Dobrý den, děkuji za fotečky a za skvělý týden jako vždy. Skvělí byli hlavně vedoucí naší skupiny červených :-) Viky a Toník :-) Přeji spoustu dalších úspěchů a krásných dní, brzy na viděnou !

Dekujeme. Minuly rok byl syn na tabore poprve...diky vam.zacal neco delat.hraje florbal a chodi plavat...a letos zvladl i kolo.Dekuji vam moooooc.Pristi rok se pry hlasi znovu.

Dobrý den, chtěl bych poděkovat nejen vám panu Maršnerovi a paní Launové za vzornou organizaci všech připravených aktivit pro naše děti, ale také skupině vedoucích týmů za trpělivost s našimi ratolestmi. Myslím, že si všichni zasloužíte velký dík a pokud možno zaslouženou odměnu od vašich nadřízených. Děkuji za naše děti a budeme se těšit na příští rok

Dobry den, chci za me a dcerku moc podekovat ohledne letosniho tabora.. Dcerka byla poprvne na tabore, jen krom toho ze nemela sebou partaka, byla moc moc spokojena...Budem radi, kdyz o rok se budem moci opet ucastnit;)

Dobrý den, ráda bych poděkovala za výborný tábor, který si Káťa velmi užila. Program se nám moc líbil. Letos byla dcera potřetí! Opravdu super.

Dobrý den,chtěla jsem Vám moc poděkovat za moje děti, který se zúčastnily 1.turnusu , byly v 5. družstvu a každý den přišly moc nadšené. Myslím, že to děláte moc dobře a nemám žádnou připomínku:) Děkuji i za následné foto:) Jsem moc ráda, že moje děti mohly zažít LKD, ačkoliv nastoupily jako náhradníci.

Hezký den, velice děkujeme za tábor. Synovi i jeho kamarádům se tábor moc líbil, každý den chodili domů nadšeni a moc se těšili, co je bude čekat následující den. Letos byl syn poprvé a určitě ne naposledy. Připomínky nemáme žádné. Vedoucí byli moc hodní a ochotní. Byli jsme naprosto spokojeni.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz


Vážení návštěvníci, od 1. 12. 2016 dle zákona přecházíme na EET systém tržeb.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme za pochopení.