Sport Hotel Sletiště a Restaurace Sleťák mají nové webové stránky

Datum:
23/03/2021 - 14:00

Nový kabát oblékají webové stránky Sport Hotelu Sletiště a Restaurace Sleťák. Loni zmodernizovaný web SAMK prochází dílčími úpravami. Výsledkem komplexní přeměny a propojení jednotlivých webových portálů bude moderní, přehledné a uživatelsky přívětivé rozhraní, v němž se návštěvníci dozví veškeré informace z kladenských sportovišť, a zároveň budou moci snadno zhlédnout menu restaurace nebo zarezervovat hotelový pokoj.

Modernizace webových stránek Sportovních areálů města Kladna začala už loni v květnu, po zkušební lhůtě web ještě prochází dílčím vylepšením. Zásadní novinkou je ale kompletní přestavba webových stránek Sport Hotelu Sletiště a Restaurace Sleťák. Obě domény získaly moderní, přehlednou a interaktivní podobu a jsou mnohem příjemnější pro uživatele. Staré webové stránky hotelu i restaurace trpěly jednak přežitým designem a jednak pomalým nahráváním. Obojí je s příchodem nových stránek pryč.

Stránky hotelu i restaurace jsou koncepčně sjednoceny do podoby, která je pro uživatele plně responzivní. Stránky je tak možné buď prostě scrollovat, nebo rozkliknout horní lištu s hlavní nabídkou, v níž jsou všechny kategorie přehledně seřazeny.

Za moderní podobou stránek stojí mimo potřeby kvalitního servisu pro uživatele i snaha marketingového oddělení Sportovních areálů města Kladna o jednotný koncept, který v sobě snoubí jak informační, tak i praktickou funkci.

Z webové stránky Sportovních areálů města Kladna se proto může uživatel snadno překliknout na stránky hotelu či restaurace a naopak. Web hotelu nabízí přehledný rezervační systém, v němž si zájemci mohou zamlouvat pokoje, ale i konferenční místnost. Zároveň odkazuje na turistické cíle nebo volnočasové aktivity na kladenských sportovištích a v okolí.

„Hlavní myšlenkou modernizace webů bylo sjednocení portálů pod správou Sportovních areálů města Kladna. Chceme nabídnout komplexní informační i praktický servis amatérským i profesionálním sportovcům a také široké veřejnosti. Nové stránky hotelu a restaurace proto odkazují i na sportovní a kulturní vyžití na Kladně a v jeho okolí. Cílem je maximalizovat potenciál kladenských sportovních areálů, které jsou v českých poměrech unikátem, a proto si zaslouží i odpovídající reprezentaci v internetovém prostředí,“ říká marketingová manažerka SAMK Veronika Povondrová.

Protože kladenské sportovní areály lákají jednotlivce i týmy ze zahraničí, jsou webové stránky hotelu a restaurace nově k dispozici i v anglickém překladu.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz