Aquapark Kladno

Aquapark 

Aquapark se nachází pouhých 25 km od hlavního města Prahy a má vedle vstřícné otevírací doby a příznivých cen také další doplňkové služby pro návštěvníky, je totiž součástí unikátního komplexu sportovišť disponující širokou škálou možností sportovního vyžití a relaxace.

Prakticky na jednom místě se nachází atletický stadion, trampolínový park, letní koupaliště, sportovní hala, několik venkovních hřišť, cyklostezka, a to vše v krásném prostředí u lesoparku Lapák.

V bezprostřední blízkosti aquaparku naleznete také možnost pro ubytování ve tříhvězdičkovém Sport Hotelu Sletiště. Areál aquaparku tvoří budova původního plaveckého 25m bazénu a nová budova pavilonu atrakcí. Bazén sloužící pro kondiční, rekreační, závodní a výukové plavání prošel v r. 2016 částečnou rekonstrukcí. V roce 2019 proběhla rekonstrukce tobogánů, nyní jsou zateplené, oba mají světelné efekty a červený tobogán má spouštěcí zařízení "Turbo rocket". 

Plavecký bazén
•    25 m bazén
•    6 drah
•    ohřívárna v každé šatně

Pavilon atrakcí
•    divoká řeka kruhového tvraru a průplavová jeskyně (hloubka 1,4 m)
•    spacebowl (dopadová hlouba 2,2 m)
•    dva zateplené tobogány se světelnými efekty, žlutý "Multimedia" má větší průměr a délku 103,6 m; červený je dlouhý 57,2 m a má spouštěcí zařízení "Turbo Rocket" s přibližně 20° skolem k vertikále 
•    1 dvojitá skluzavka 
•    dětský bazén s vodním chrličem (hloubka 0,2-0,4m), velikost 3,9 x 5m  
•    masážní bazén (vzduchové trysky)
•    whirpool (vzduchové a vodní trysky)
•    parní kabina 

Plán odstávek v roce 2021

 

Provozní doba 

Pavilón atrakcí                                                                                    
  • pondělí:           12.00 - 21.30 hod.   
  • úterý - neděle:  9.30 - 21.30 hod. 
                                                                                                             
Plavecký 25m bazén - hodiny pro veřejnost 
  • pondělí, úterý, čtvrtek: 12.00 - 15.00 hod. a 18.00 - 21.30 hod.
  • středa a pátek:             12.00 - 15.00 hod. a 17.00 - 21.30 hod.
  • sobota a neděle:           9.30 - 21.30 hod. 

Svátky, školní prázdniny (kromě pondělí): 9.30 - 21.30 hod.                   

 

Více informací o Aquaparku Kladno naleznete na stránkách www.aquapark-kladno.cz.

 

 

Rezervace

Sportovní kluby a ostatní
Tato forma rezervace je určena pro rezervace na dobu delší než 5 dnů dopředu. Používá se především pro rezervace dlouhodobé, opakované či sezonní. Je určena především pro sportovní kluby, školy či jiné komerční subjekty. Rezervaci (objednávku) je třeba zaslat výhradně písemně na emailovou adresu rezervace@samk.cz. Po upřesnění veškerých detailů Vám bude objednávka písemně potvrzena e-mailem a Váš zvolený termín je po té teprve závazně rezervován. Veškeré další informace Vám budou sděleny prostřednictvím emailové korespondence. Na rozsáhlejší rezervace (celodenní, opakované, sezonní) s Vámi bude uzavřena smlouva. Rezervace je možné stornovat před rezervovaným termínem, a to vždy písemně na e-mail rezervace@samk.cz. Jednorázové rezervace nad 3 hodiny, popř. opakované rezervace přesahující 3 hodiny jsou hrazeny fakturou, která vám bude doručena poštou nebo elektronicky po skončení kalendářního měsíce. Fakturou je možné hradit i rezervace nepřesahující tento limit. V případě platby v hotovosti obdržíte od vrátného (správce) na sportovišti po skončení Vašeho sportování daňový doklad.

Galerie

Mapa

Přílohy

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz


Vážení návštěvníci, od 1. 12. 2016 dle zákona přecházíme na EET systém tržeb.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme za pochopení.