Fit sál I. v Kladenské sportovní hale

Fit sál I.

Fit sál I. je součástí Kladenské sportovní haly a nachází se v samotném srdci sportovišť Sportovních areálů města Kladna. Sál je vybaven zrdcadly a je celoročně využíván taneční skupinou R.A.K.
 
Pokud máte zájem o tento sál, je třeba si ho předem rezervovat. Dále je možno sál využít pro tanec a aerobik, jógu. Parkování a WIFI připojení zdarma.
 
K dizpozici
•    rozměr: 18,2 x 8,6m
•    povrch: dřevěná podlaha (parkety), vybaven zrcadly
•    druhy sportů: aerobik, tanec, jóga, různé druhy cvičení

Rezervace

Sportovní kluby a ostatní
Tato forma rezervace je určena pro rezervace většího rozsahu nebo pro rezervace dlouhodobé, opakované či sezonní. Je určena především pro sportovní kluby, školy či jiné komerční subjekty. Rezervaci (objednávku) je třeba zaslat výhradně písemně na emailovou adresu rezervace@samk.cz. Po upřesnění veškerých detailů Vám bude objednávka písemně potvrzena e-mailem. Následně s Vámi bude uzavřena písemná smlouva. Po jejím podepsání je termín závazně rezervován. U akcí většího rozsahu může společnost SAMK požadovat složení zálohy. Rezervace je možné stornovat před rezervovaným termínem dle podmínek uvedených ve smlouvě, a to vždy písemně na e-mail rezervace@samk.cz. Dlouhodobé rezervace jsou hrazené fakturou, která vám bude doručena poštou nebo elektronicky po skončení kalendářního měsíce. Rezervace je možné po dohodě hradit i předem, opět na základě vystavené faktury.

Ceník

Pronájem
Ostatní subjekty
350 Kč/hod
Šatna
65 Kč/hod
Sportovní kluby *)
200 Kč/hod
Školy
170 Kč/hod
Klubovna, VIP I, II
120 Kč/hod

Galerie

Mapa

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz