Letní koupaliště Sletiště

Letní koupaliště Sletiště

Sezóna 2023 byla ukončena! Máme zavřeno!

Ranní teploty bazénů jsou nabírány před otevřením koupaliště. Zejména v případě dětského brouzdaliště se teplota vody v závislosti na počasí může výrazně proměnit. Vzhledem k intenzivní cirkulaci vody zajišťující její hygienickou nezávadnost a mělké hloubce neumožňující kumulaci teploty brouzdaliště přes noc vychladne, proto jsou ranní teploty nižší. V teplých slunných dnech se ale naopak rychleji prohřívá. Teploty uvedené na webových stránkách jsou pouze orientační.

Ranní plavání pro veřejnost probíhá každé pondělí od 7:00 do 8:45 hod. v měsících červenec a srpen. Vstup je umožněn jen držitelům permanentek. Pokladna je uzavřena, kredit v tuto dobu nelze dobít. Plave se pouze v 50m bazénu, šatna a WC je k dispozici. Upozorňujeme návštěvníky ranního plavání, že musejí areál opustit nejpozději v 8:50 hod. Děkujeme za pochopení.

Letní koupaliště se nachází v blízkosti lesoparku Lapák v centru unikátního komplexu sportovišť. V bezprostřední blízkosti zde naleznete tříhvězdičkový Sport Hotel Sletiště, trampolínový park a minigolf.

V areálu je k dispozici nově zrekonstruovaný nerezový plavecký bazén o délce 50 metrů, dětské brouzdaliště se zázemím pro rodiny, 25metrový bazén s tobogány, trojskluzavkou a herní sítí. Dále zde můžete využít minigolf, stůl pro teqball, úschovnu kol a stánky s občerstvením. Koupaliště je volně přístupné veřejnosti, není třeba si místo předem rezervovat. Parkování a WIFI připojení je zdarma.

Upozorňujeme návštěvníky, že v areálu letního koupaliště platí přísný zákaz kouření mimo vyhrazené prostory. Kouření je povoleno pouze na zpevněné ploše v sousedství letní zahrádky Restaurace Sleťák.

K dispozici:
  • plavecký bazén 50x20 m 1,2 - 1,6 m hluboký
  • plavecký bazén 25x10 m s hloubkou 0,9-1,1 m se žlutým tobogánem 108m, červeným tobogánem 99m, třídráhovou skluzavkou a herní sítí 
  • dvouúrovňový dětský bazén s herními prvky (zázemí pro rodiny)
  • dětské hřiště
  • teqball stůl (vybavení možno zapůjčit)
  • minigolf (vybavení možno zapůčit)
  • lehátka u bazénu, velké nepřenosné slunečníky

Provozní doba koupaliště v období ČERVEN a ZÁŘÍ

Pondělí - Neděle 10.00 - 19.00 hod.
Prodej vstupenek končí v 18:15 dle provozního řádu.

Provozní doba koupaliště v období ČERVENEC a SRPEN  

Pondělí - Neděle  9.00 - 20.00 hod.
Prodej vstupenek končí v 19:15 dle provozního řádu. 

Otevírací doba minigolfu a teqballu v období ČERVENEC a SRPEN

Pondělí - Neděle 9.15 – 19.30 hod.
Poslední vstup je možný v 18.15 hod. V případě nepřízně počasí (déšť, bouřka, silný vítr) je minigolf a teqball uzavřen!

Provozovatel si vyhrazuje, že v případě chladného nebo deštivého počasí je koupaliště uzavřeno.

Způsoby platby

Na pokladně je možné platit mimo hotovostí také běžnými typy platebních karet (VISA, MAESTRO, Edenred Ticket Benefits® Card, Gusto Karta). 

K úhradě vstupného (nikoli částky za úschovu kola) lze užít i poukázky určené na sportování - SODEXO (Relax Pass, Flexi Pass, Fokus Pass, Bonus pass, Dárkový pass), EDENRED (Dárkový, SPORT&KULTURA, MULTI), Cheque Déjeuner (UNIŠEK, UNIŠEK+, Cadhoc Dárkový kupon). Na platební poukázky se nevrací, hodnota použité poukázky (poukázek) musí být rovna nebo nižší než cena vstupného!

Jsme smluvním partnerem pro firmy: MultiSport, Benefity.cz, Gallery Beta.

Ceník

Jednorázové vstupné
Děti do 3 let
zdarma
Děti od 3 do 15 let, ZTP, ZTP/P
85 Kč/den
Osoby nad 15 let
120 Kč/den
Skupina 20 osob a více
sleva 10 %
Jednotné vstupné po 17 hod.
85 Kč
Vstup na permanentku
Osoby nad 15 let
108 Kč/den
Jednotné vstupné po 17 hod.
73 Kč
Děti od 3 do 15 let
73 Kč/den
Ranní plavání
50 Kč/vstup
Služby
Úschovna kol
zdarma

Galerie

Mapa

Přílohy

Partneři

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz