Tenisový areál SK

Tenisový areál

Nově zrekonstruované tenisové kurty naleznete v blízkosti fotbalového hřiště SK Kladno a Městského stadionu Sletiště. V letních měsících nabízíme 6 venkovních kurtů, v zimních měsících 2 přetlakové haly. V areálu jsou k dispozici šatny s veškerým sociálním zázemím, WIFI FREE, možnost se občerstvit v našem bufetu. Parkování na přilehlém parkovišti. V případě zájmu využijte on-line rezervační systém, popř. piště na email rezervace@samk.cz.
 
K dizpozici
•    rozměr: 5 kurtů (umělá antuka Classic Clay) + 1 kurt (antuka, pouze v letní sezoně)
•    druhy sportů: tenis
•    bufet (kontakt: 607 014 683, email: tenisbufet@samk.cz)
 

Provozní doba venkovních kurtů DUBEN-ZÁŘÍ.

Pondělí - Neděle 7.00 - 21.00 hod.

Provozní doba přetlakových hal ŘÍJEN-BŘEZEN.

Pondělí - Neděle 7.00 - 22.00 hod.

Plán odstávek pro rok 2023

13. 4.  otevřeno do 19. 00

14. 4. ZAVŘENO

15. 4. ZAVŘENO

 

Způsoby platby

V bufetu i na recepci je možné platit mimo hotovostí také běžnými typy platebních karet (VISA, MAESTRO, Edenred Ticket Benefits® Card, Gusto Karta). 

Jsme smluvním partnerem pro firmy: Multisport (pouze pro letní kurty), Benefity.cz. 

Rezervace

Tato forma rezervace je určena pouze pro rezervování sportovišť rekreačními sportovci, rodinné sportování tj. pro činnost neorganizovanou žádným sportovním klubem, školou či jiným obdobným subjektem. Rezervace lze provádět pouze po zaregistrování do systému. Rezervaci je možné provést nejdříve na 5 kalendářních dnů dopředu. V případě problémů piště na email rezervace@samk.cz. Postup rezervace v on-line systému: Zájemce o sportování nejprve provede jednoduchou registraci. V jednoduchém grafickém rozhraní si pomocí několika kliků zarezervuje vybraný termín. Rezervace je závazně přijata a uživatel má závaznou rezervaci. V případě, že ze strany SAMK nastanou závažné důvody pro zrušení rezervace, může být takto provedená rezervace zrušena nebo přesunuta, avšak pouze po předchozí písemné či telefonické dohodě se zákazníkem. Cena za užívání sportovišť určených pro tuto rezervaci se řídí platným ceníkem schváleným radou města. V případě rodinného sportování se jedná o zvýhodněnou cenu, tj. 50% sleva ze současné ceny a to pouze ve vybraných dnech (od pátku 15:00 do neděle 22:00). Rodinné sportování se vztahuje jen pro Kladenskou sportovní halu, halu BIOS, nafukovací halu v Brjanské ulici a atletickou víceúčelovou halu. Pokud potřebujete rezervaci zrušit, je třeba toto storno provést opět v rezervačním systému, případně na e-mailu rezervace@samk.cz. Při opakovaném nestornování zadané rezervace vám bude zrušena registrace v rezervačním systému a sportoviště si již nebudete tato rezervovat. Zákazník rezervuje prostory pro sportování. Případné další vybavení (míče, hole) je třeba donést vlastní. Platba za pronájem probíhá u správce (na vrátnici) daného sportoviště pouze v hotovosti. V případě platby platební kartou, popř. benefitní poukázkou (smluvního partnera) je platba možná pouze na pokladně Aquaparku Kladno. Provedením rezervace berete na vědomí povinnosti seznámit se před vstupem na sportoviště s provozním řádem daného sportoviště, který je k dispozici u správce areálu nebo je vyvěšen v prostorách sportoviště. Rezervace je možné stornovat před rezervovaným termínem, a to vždy písemně na e-mail rezervace@samk.cz. Jednorázové rezervace nad 3 hodiny, popř. opakované rezervace přesahující 3 hodiny jsou hrazeny fakturou, která vám bude doručena poštou nebo elektronicky po skončení kalendářního měsíce. Fakturou je možné hradit i rezervace nepřesahující tento limit.V případě platby v hotovosti obdržíte od vrátného (správce) na sportovišti po skončení Vašeho sportování daňový doklad.
Tato forma rezervace je určena pouze pro rezervování sportovišť rekreačními sportovci, rodinné sportování, tj. pro činnost neorganizovanou žádným sportovním klubem, školou či jiným obdobným subjektem. Rezervace lze provádět pouze po zaregistrování do systému. Rezervaci je možné provést nejdříve na 5 kalendářních dnů dopředu. V případě problémů piště na email rezervace@samk.cz. Postup rezervace v on-line systému: Zájemce o sportování nejprve provede jednoduchou registraci. V jednoduchém grafickém rozhraní si pomocí několika kliků zarezervuje vybraný termín. Rezervace je závazně přijata a uživatel má závaznou rezervaci. V případě, že ze strany SAMK nastanou závažné důvody pro zrušení rezervace, může být takto provedená rezervace zrušena nebo přesunuta, avšak pouze po předchozí písemné či telefonické dohodě se zákazníkem. Cena za užívání sportovišť určených pro tuto rezervaci se řídí platným ceníkem schváleným radou města. V případě rodinného sportování se jedná o zvýhodněnou cenu, tj. 50% sleva ze současné ceny a to pouze ve vybraných dnech (od pátku 15:00 do neděle 22:00). Rodinné sportování se vztahuje jen pro Kladenskou sportovní halu, halu BIOS, nafukovací halu v Brjanské ulici a atletickou víceúčelovou halu. Pokud potřebujete rezervaci zrušit, je třeba toto storno provést opět v rezervačním systému, případně na e-mailu rezervace@samk.cz. Při opakovaném nestornování zadané rezervace vám bude zrušena registrace v rezervačním systému a sportoviště si již nebudete tato rezervovat. Zákazník rezervuje prostory pro sportování. Případné další vybavení (míče, hole) je třeba donést vlastní. Platba za pronájem probíhá u správce (na vrátnici) daného sportoviště pouze v hotovosti. V případě platby platební kartou, popř. benefitní poukázkou (smluvního partnera) je platba možná pouze na pokladně Aquaparku Kladno. Provedením rezervace berete na vědomí povinnosti seznámit se před vstupem na sportoviště s provozním řádem daného sportoviště, který je k dispozici u správce areálu nebo je vyvěšen v prostorách sportoviště. Rezervace je možné stornovat před rezervovaným termínem, a to vždy písemně na e-mail rezervace@samk.cz. Jednorázové rezervace nad 3 hodiny, popř. opakované rezervace přesahující 3 hodiny jsou hrazeny fakturou, která vám bude doručena poštou nebo elektronicky po skončení kalendářního měsíce. Fakturou je možné hradit i rezervace nepřesahující tento limit.V případě platby v hotovosti obdržíte od vrátného (správce) na sportovišti po skončení Vašeho sportování daňový doklad.
Sportovní kluby a ostatní
Tato forma rezervace je určena pro rezervace na dobu delší než 5 dnů dopředu. Používá se především pro rezervace dlouhodobé, opakované či sezonní. Je určena především pro sportovní kluby, školy či jiné komerční subjekty. Rezervaci (objednávku) je třeba zaslat výhradně písemně na emailovou adresu rezervace@samk.cz. Po upřesnění veškerých detailů Vám bude objednávka písemně potvrzena e-mailem a Váš zvolený termín je po té teprve závazně rezervován. Veškeré další informace Vám budou sděleny prostřednictvím emailové korespondence. Na rozsáhlejší rezervace (celodenní, opakované, sezonní) s Vámi bude uzavřena smlouva. Rezervace je možné stornovat před rezervovaným termínem, a to vždy písemně na e-mail rezervace@samk.cz. Jednorázové rezervace nad 3 hodiny, popř. opakované rezervace přesahující 3 hodiny jsou hrazeny fakturou, která vám bude doručena poštou nebo elektronicky po skončení kalendářního měsíce. Fakturou je možné hradit i rezervace nepřesahující tento limit. V případě platby v hotovosti obdržíte od vrátného (správce) na sportovišti po skončení Vašeho sportování daňový doklad.

Ceník

Pronájem - venkovní kurty
Sportovní kluby *)
15% sleva/vstup
Jednorázový vstup: Po - Pá od 7:00 do 13:00 hod
150 Kč/hod/kurt
Jednorázový vstup: Po - Pá od 13:00 do 21:00 hod
200 Kč/hod/kurt
Jednorázový vstup: So - Ne od 7:00 do 21:00 hod
180 Kč/hod/kurt
Turnaje - sportovní kluby So - Ne
2 800 Kč/den/všechny kurty
Kempy červenec + srpen Po - Pá od 7:00 do 13:00 hod
2300 Kč/den/všechny kurty
Permanentka - při nabití kreditu minimálně 1.000,- Kč
10% sleva/vstup
Jednorázový vstup: Senioři 65+ od 7:00 do 13:00 hod.
60 Kč/hod/kurt
Pronájem - přetlaková hala
Sportovní kluby *)
15% sleva/vstup
Jednorázový vstup: Po - Pá od 7:00 do 13:00 hod
420 Kč/hod/kurt
Jednorázový vstup: Senioři 65+ od 7:00 do 13:00 hod.
150 Kč/hod/kurt
Turnaje - sportovní kluby So - Ne
7 200 Kč/den/všechny kurty
Permanentka - při nabití kreditu minimálně 1.000,- Kč
10% sleva/vstup
Jednorázový vstup: Po - Pá od 13:00 do 22:00 hod
500 Kč/hod/kurt
Jednorázový vstup: So - Ne od 7:00 do 22:00 hod
480 Kč/hod/kurt
Pronájem skříňky v šatně
Omezený počet skříněk
120 Kč/měsíc

Galerie

Mapa

Přílohy

Partneři

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz


Vážení návštěvníci, od 1. 12. 2016 dle zákona přecházíme na EET systém tržeb.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Děkujeme za pochopení.