Sportovní akce přehledně na jednom místě. SAMK upgradovaly webové stránky

Datum:
14/05/2021 - 11:15
Kategorie:

Součástí webových stránek SAMK, které se loni na jaře převlékly do nového kabátu a nadále se rozvíjejí, je i kalendář akcí. Právě ten prošel revizí funkcionality a estetiky, na jejímž základě byl přepracován do uživatelsky přívětivější podoby.

Po ročním zkušebním provozu marketingové oddělení SAMK ve spolupráci s webmastery nadále ladí nové webové stránky společnosti do ideální podoby. V minulých měsících vznikly od základu přepracované weby Restaurace Sleťák a Sport Hotelu Sletiště, po jejich uvedení do provozu se pozornost týmu opět obrátila na zdokonalení hlavního portálu www.samk.cz.

Jedním z loni spuštěných prvků, který prošel přepracováním, je kalendář akcí. Ten se zobrazuje jednak na hlavní stránce v podobě osmi dlaždic s nejbližšími akcemi dle data konání a jednak je možné proklikat se do něj přes hlavní menu v horní liště. Po rozkliknutí odkazu se uživatel dostane na stránku, kde se zobrazují akce konané v aktuálním měsíci a pomocí hlavní časové osy může dle libosti procházet události minulé i budoucí dle jednotlivých měsíců.

„Za poslední rok vinou koronaviru kalendář akcí bohužel neprošel výraznější zatěžkávací zkouškou. Věříme ale, že jak se svět začne postupně vracet k normálnímu fungování, bude akcí přibývat, kalendář se bude plnit a návštěvníci našich stránek ocení přehlednou platformu, díky které jim žádná významná akce na kladenských sportovištích neunikne,“ říká manažerka marketingu SAMK Veronika Povondrová.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz