V rozdělovském areálu Beach klubu Vavřinec vyrostlo street workoutové hřiště

Datum:
02/09/2020 - 14:15
Kategorie:

Patnáct workoutistů v minulém týdnu vzorovým cvičením slavnostně zahájilo provoz nového street workoutového hřiště v rozdělovském areálu Beach klubu Vavřinec. SAMK za podpory Statutárního města Kladna se na jeho vybudování spolupodílely se sdružením Sportovci tří generací, které areál spravuje.

Slavnostní zahájení provozu nového street workoutového hřiště se na Vavřinci uskutečnilo ve čtvrtek 27. srpna pod záštitou těch nejpovolanějších. Kolem dvacáté hodiny začali na čerstvě postavených konstrukcích cvičit kladenští workoutisté, mezi nimi i František Bureš, ředitel Sportovních areálů města Kladna.

„Sportovní areály za podpory města Kladna zaplatily samotnou konstrukci, my zaplatili podloží a práce spojené se zasazením hřiště do areálu. Řádově se celkové náklady na vybudování hřiště pohybovaly kolem půl milionu korun,“ říká Leoš Stránský, jehož sdružení beachvolejbalový areál spravuje a který zve všechny zájemce, aby si nové hřiště přišli vyzkoušet. Areál je obvykle otevřen denně od 16 do 21 hodin. Po celou otevírací dobu bude hřiště volně přístupné.

Plány na jeho výstavbu se začaly měnit v realitu už počátkem roku. Tehdy započaly práce na projektu, který byl v květnu zadán zhotoviteli. Výsledkem je moderní hřiště splňující požadavky na perfektní cvičení s vahou vlastního těla.

„Areál na Vavřinci je moc krásný. Krom volejbalových kurtů a příjemného posezení navíc nově nabídne moderní workoutové hřiště, které do prostoru perfektně zapadá,“ říká ředitel SAMK František Bureš, který se se svou workoutovou družinou bude do Rozdělova rád vracet.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz