Zpřísněná opatření: zimní stadion se opět uzavírá veřejnosti

Datum:
06/10/2020 - 13:30

Po dobu trvání nouzového stavu zpřísňuje hokejový klub Rytíři Kladno v koordinaci se Sportovními areály města Kladna opatření platná na ČEZ zimním stadionu. Po dobu dvou týdnů bude stadion zcela uzavřen veřejnosti.

Opatření, který zamezí vstupu veřejnosti na ČEZ zimní stadion vstoupila v platnost v pondělí 5. října a potrvají po dobu dvou týdnů. Do té doby smějí na stadion pouze trenéři, hráči, vedoucí mužstev, zaměstnanci hokejového klubu a osoby starající se o chod stadionu. Na sportoviště tedy nesmějí nejen fanoušci, ale ani rekreační sportovci. Zakázán je též vstup rodičů mládežnických hráčů s výjimkou nejmenších kategorií. Rodičům hráčů prvních a druhých tříd bude v maximálním počtu deseti osob umožněn vstup do šatny na dobu nezbytně nutnou k oblékání dětí do výstroje. Při pohybu ve vnitřních prostorách stadionu musejí mít rodiče zakryté dýchací cesty rouškou nebo jinou ochrannou pomůckou.

Od pondělí je rovněž dočasně zrušena školička bruslení a po dobu platnosti zpřísněných opatření nebude možné rezervovat si ledovou plochu pro rekreační účely. Prozatím je zrušeno také veřejné bruslení.

Jelikož se fanoušci a rodiče nedostanou na stadion ani na tréninky, ani na zápasy, bude jim umožněno sledovat soutěžní zápasy na internetu. Utkání mládežnických celků z první plochy by měla být živě přenášena na klubovém YouTube kanálu ze statické kamery, dva duely A-týmu hrané ve středu 7. a v sobotu 17. října odvysílá Hokejka.tv. Držitelé permanentních vstupenek by měli obdržet kódy pro sledování přenosů zdarma. Na stadion bude mít při duelech áčka povolen vstup pouze 130 lidí včetně hráčů a realizačních týmů obou mužstev. Uzavřeny budou také VIP prostory. 

O dalších krocích, které budou po skončení nouzového stavu následovat, bude klub informovat.

Sportovní areály města Kladna s.r.o.

Sportovců 818, Rozdělov
272 04 Kladno

IČO: 26154170
DIČ: CZ26154170
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze oddíl C, vložka č. 75074

Telefon: 312 248 006
E-mail: samk@samk.cz